logo

Dołącz do nas i zmieniaj świat meblarstwa na lepsze

Chcesz włączyć się w ideę tworzenia i dostarczania precyzyjnie sprofilowanych, kompaktowych mebli Awa Home?

Zapraszamy Cię do współpracy – zapoznaj się z naszą ideą, a jeśli przyświeca ona także Tobie – napisz lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej.

POZNAJ NAS

Idea awa home

Ideą, która przyświecała nam podczas tworzenia kolekcji modułowych mebli polimorficznych Awa Home, było danie Klientom możliwości spersonalizowania mebli dokładnie pod swój gust i potrzeby, bazując na kilku prostych bryłach.

Nasze meble pozwalają tworzyć unikalne, precyzyjnie dopasowane moduły i zestawy, które z łatwością można sprofilować do wymagań przestrzennych poszczególnych pomieszczeń – sprawdzą się nie tylko w salonie czy sypialni, ale też w biurze i przedpokoju.

Nowoczesne meble modułowe Awa Home cechują się prostotą na każdym etapie – od prostego, intuicyjnego tworzenia nowych brył, poprzez składanie zamówienia, montaż, niewymagający użycia specjalistycznych narzędzi. Co ważne, meble Awa Home są pakowane w jednorodne paczki, umożliwiając łatwy transport.

Co ważne, meble Awa Home są multifunkcyjne i umożliwiają prostą zmianę ich zastosowania i umiejscowienia w dowolnym momencie.

Kontakt

Masz dodatkowe pytania lub chcesz się z nami skontaktować? Zadzwoń lub napisz wiadomość, korzystając z adresu e-mail lub formularza kontaktowego.

AWA HOME Tomasz Kasprzak
ul. Złote Łąki 9/7  |  62-811 Kościelna Wieś
E-mail: biuro@awahome.pl
Telefon: (+48) 695405805

FORMULARZ

    Zobacz więcej

    Chcesz dowiedzieć się więcej o naszym zespole, zastosowanych technologiach lub warunkach współpracy? Znajdziesz je w poszczególnych sekcjach. O nas | Technologia | Personalizacja