logo

Poznaj krzesło Awa Home – postaw na solidność i prostotę!

Trudno sobie wyobrazić dom bez krzeseł – to bez wątpienia jedne z najważniejszych mebli użytkowych w naszym otoczeniu. Dobre krzesło powinno być nie tylko wygodne i solidne, ale też dostosowane do naszych potrzeb – dokładnie takie są krzesła Awa Home.

STWÓRZ KRZESŁO

Razem z Awahome

Krzesła Awa Home są solidne, trwałe i wygodne. Unikalny design nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Krzesła ze sklejki Awa Home nie dość, że się wspaniale prezentują to są również bardzo praktyczne, możesz je składać i rozkładać w dowolnym momencie.

Z Awa Home wybierz krzesło najlepsze dla Ciebie

Z Awa Home bądź projektantem

Zabaw się w projektanta i stwórz krzesło, które idealnie odpowiada Twoim potrzebom i gustowi estetycznemu. Lubisz odcienie drewna, a może stonowane kolory? W Awa Home możesz wybrać kolor materiału, z którego wykonane będzie krzesło. Uniwersalna, prosta forma krzesła będzie idealnie pasować zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i tych utrzymanych w klasycznej stylistyce.

Z Awa Home personalizuj według własnych potrzeb

Preferujesz krzesła z ażurowym oparciem, a może wolisz oparcie pełne? W Awa Home możesz sam zdecydować! Każde krzesło możesz spersonalizować dokładnie według własnych potrzeb, by uzyskać taki rezultat, jakiego potrzebujesz.

Innowacyjne rozwiązania

Krzesła Awa Home są tworzone w taki sposób, by zapewnić ich wyjątkową stabilność i trwałość. Do produkcji krzeseł Awa Home użyliśmy najwyższej jakość materiałów.

Innowacyjne sposoby łączenia poszczególnych elementów pozwala na montaż krzesła bez użycia narzędzi. Krzesło może być wielokrotnie montowane i demontowane, a po demontażu mieści się w estetycznym niewielkich rozmiarów pudełku kartonowym.

Zobacz więcej

Zainteresowały Cię meble Awa Home i potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy na podstrony, dedykowane poszczególnym tematom, oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego.