logo

 • Opis
 • System
 • Kolorystyka
 • Technologia

Z AWA HOME

Stwórz swój własny mebel

Każdy z nas ma inne potrzeby, a innowacyjne panele modułowe Awa Home odpowiadają na każdą z nich.

Wyobraź sobie ,że na bazie kilku prostych modułów możesz stworzyć dokładnie to, czego potrzebujesz. Łącz formy i kolory, dodawaj fronty czy oświetlenie oraz implementuj dodatkowe rozwiązania – z nami możesz stworzyć mebel dokładnie dla Ciebie.

Z AWA HOME

Bądź projektantem

Funkcjonalność jest ważna, ale nie mniej ważny jest wygląd. Z Awa Home możesz wybierać pomiędzy szerokim wachlarzem dostępnych dekorów, dowolnie łączyć kolory w ramach tego samego mebla, dzięki czemu każdy projekt będzie unikalny.

Lubisz klasykę bazującą na odcieniach drewna, rustykalną biel, a może preferujesz nowoczesne formy i odważną kolorystykę?

Z Awa Home możesz być projektantem, dostosowując regał do swojego stylu i upodobań estetycznych.

Nieograniczony system

System paneli

System paneli modułowych AWA Home opiera się na budowaniu mebli z paneli – brył meblowych które można ze sobą łączyć i w ten sposób konfigurować określony mebel.Użyty system połączeń jest niezwykle prosty i intuicyjny.

Panel podstawowy

Panel podstawowy + 1 front

Panel podstawowy + 2 fronty

Podstawa mebla

Przykładowe realizacje AWAHOME

 • Meblościanka

  Składająca się z 9 paneli i 3 podstaw

 • Regał

  Składający się z 3 paneli i 1 podstawy

 • Komoda RTV

  Składająca się z 2 paneli i 1 podstawy

 • Półka wisząca

  Składająca się z 6 paneli

Przykładowe zestawy

Uniwersalna kolorystyka

Kolorystyka paneli modułowych Awa Home jest bardzo wszechstronna i umożliwi Ci stworzenie zarówno klasycznych mebli w odcieniach drewna i bieli, jak i nowoczesnych konstrukcji łączących czerń i stonowane odcienie różu, szarości czy zieleni.

Wszystko tak, jak potrzebujesz!

Możliwości personalizacji mebli modułowych Awa Home nie kończą się na zabawie kolorem frontów – w każdym module możesz też dostosować do swoich potrzeb kolorystykę poszczególnych półek, kolor pleców mebla czy barwę oświetlenia LED.

Zobacz wszystkie dostępne kolory

Grafit + drewno

Multikolor

Zielony + drewno

Biały + żółty

Niebieski

Biały + drewno

Biały + szary + drewno

Innowacyjne rozwiązania

Panele modułowe Awa Home to nie są zwykłe meble

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań materiałowych i technologicznych a w szczególności bez narzędziowy system łączenia elementów i brył, możemy zaproponować Ci nowoczesne, stylowe i wszechstronne moduły mebli, które bez trudu dostosujesz precyzyjnie do swoich potrzeb.

Dzięki starannie opracowanym formom i zastosowanym materiałom panele Awa Home są praktyczne i funkcjonalne – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Czytaj więcej o technologii

Internet rzeczy LoT

Bez narzędziowy system łączenia elementów mebli

Bez narzedziowy system łączenia ze sobą paneli

Zobacz więcej

 

Potrzebujesz więcej informacji na temat zastosowanych technologii lub idei innowacyjnych mebli modułowych Awa Home? Zapraszamy do podstron dedykowanych tym tematom, gdzie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.