logo

 

Prostota i multifunkcyjność – takie są meble Awa Home!

Awa Home to firma specjalizująca się w produkcji wyjątkowych mebli modułowych inspirowanych bioniką. Stworzyliśmy je z myślą o współczesnym Świecie, w którym często pracuje się w domu, robi zakupy przez internet, wymaga się mobilności i użyteczności przy zachowaniu nowoczesnego i modnego designu.

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim fakt, że nasze meble są efektem badań naukowych, w trakcie których specjaliści Katedry Meblarstwa Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu opracowali unikalne formy i wybrali materiały, nadające naszym meblom pożądane cechy – uniwersalność, multifunkcyjność i kompatybilność.

Wybierając modułowe meble Awa Home stawiasz na najwyższą jakość.

POZNAJ NAS

Idea Awa Home

 

Ideą i celem Awa Home jest dostarczenie mebli które można zakupić przez internet oraz samodzielnie zmontować w sposób prosty, nie używając do tego celu narzędzi.

Stworzyliśmy więc meble, łączące w sobie uniwersalność bazowych form z multifunkcyjnością i szerokim wachlarzem zastosowań. Nasze meble możesz spersonalizować dokładnie tak, jak potrzebujesz, a dzięki implementacji rozwiązań z zakresu internetu rzeczy IoT możesz sterować przy pomocy smartfona np intensywnością oświetlenia lub wysokością biurka.

Meble modułowe inspirowane bioniką Awa Home to proste rozwiązania, które umożliwiają tworzenie niemal nieskończonej liczby aranżacji, zależnie od potrzeb i gustu użytkownika.

Znamy rynek meblarski od podszewki i wiemy, jakich rozwiązań na nim brakuje. Obserwujemy zmieniający się dookoła nas Świat i wyciągamy wnioski. Naszym celem było wdrożenie brakujących rozwiązań, a tym samym zapewnienie wszystkim użytkownikom możliwości korzystania z szerokiego wachlarza opcji, jakie kreują nasze polimorficzne meble. Meble modułowe Awa Home są, łatwe w transporcie i w montażu, który dzięki zastosowanym nowatorskim rozwiązaniom nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Można je łatwo złożyć, a potem w dowolnej chwili przearanżować je, uzyskując nowe funkcjonalności i możliwości.

Tomasz Kasprzak & Albin Zientek

TRADYCJE MEBLARSKIE

Wielkopolski charakter

W Awa Home łączymy prostotę i nowoczesność, zestawiając staranność wykonania z innowacyjnością zastosowanych rozwiązań. Wiemy, co zrobić by Twoje meble były idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, i udostępniamy Ci proste rozwiązania, by to osiągnąć.

Zobaczcie nasze pierwsze szkice, które pozwoliły zmienić wizję w produkt! 

Zobacz więcej

Potrzebujesz więcej informacji na temat personalizacji bądź budowy naszych mebli? Zajrzyj na podstrony, dedykowane tym kwestiom, gdzie znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.