logo

Zadbaj o swój komfort podczas pracy – wybierz biurko idealne dla Ciebie

Biurko to bez wątpienia najważniejszy mebel zarówno w domowym biurze, jak i w pokoju dziecka czy nastolatka. Jeśli szukasz biurka spełniającego wszystkie Twoje potrzeby, postaw na innowacyjne rozwiązania Awa Home – biurka z obrotowym blatem lub biurka podnoszone elektrycznie na metalowym stelarzu.

ZAPROJEKTUJ BIURKO

Razem z Awa Home

Innowacyjne meble polimorficzne Awa Home umożliwiają stworzenie biurka, które jest idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Masz wiele różnych funkcjonalnych opcji do wyboru – możesz zdecydować się na biurko na metalowym stelażu z regulowanym blatem, którego wysokość można dowolnie regulować, lub biurko z blatem obrotowym.

Sam zdecyduj, jaka opcja jest dla Ciebie najlepsza!

Z Awa Home bądź projektantem

Stawiając na biurka Awa Home wybierasz nie tylko praktyczne, ale również funkcjonalne rozwiązania, które dokładnie odpowiadają Twoim potrzebom. Z nami możesz być projektantem i stworzyć biurko zarówno służące Twojej zdrowej postawie podczas pracy jak i optymalnie wykorzystującym przestrzeń w pomieszczeniu.

W Awa Home możesz zaprojektować takie biurko, które idealnie wpasuje się w Twoje wnętrze.

Z Awa Home personalizuj według własnych potrzeb

Jedną z największych zalet biurek Awa Home jest szeroka możliwość personalizacji i dostosowania biurka do własnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ruchomego blatu z regulacją wysokości czy blatu obrotowego możesz również wybrać czy chcesz biurko z jednym czy dwoma panelami które mogą być z frontami lub bez. Kolory wybierasz z szerokiej dostępnej palety dekorów.


W Awa Home dostępne masz różne rozwiązania technologiczne i materiałowe,

Innowacyjne rozwiązania

Biurka Awa Home to nowoczesne konstrukcje, zintegrowane z zaawansowanymi technologiami z zakresu internetu rzeczy IoT.

Chcesz zdalnie sterować wysokością blatu roboczego swojego biurka przez aplikację na smartfone? Z Awa Home masz te rozwiązania i wiele więcej!

Zobacz więcej

Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat biurek Awa Home, zapraszamy na pozostałe podstrony, poświęcone m.in. zastosowanym technologiom bądź bezpośrednim kontaktem z nami.